http://bahmaneyar.mihanblog.com/googlee91cd1fa4c8ce5cb.html

سواد رسانه ای ایرانیان

سلطه گران جهان از بمب اتمی نمی ترسند از ارزشهای انقلاب اسلامی می ترسنداین ارزش ها اینقدر محبوب هستندکه می توانندجهان را فتح کنند

 

تدبیر به اسم نیست به مرام و مسلک است

 

نوشته شده توسط:داریوش احمد رضا بهمنیار

مردِ سیاست را در هر مملکتی مردمش انتخاب می کنند، اگر خوب باشد مردم انتخاب کردند، اگر بد باشد خودشان خواستند، تا وقتی به وعده های کدخداها دل ببندیم بدبختیم، اگر اشتباه یه پزشك زیرخاك دفن شود و ‏اشتباه یه مهندس روی خاك سقوط كند، ولی ‏اشتباه یه رای دهنده روی زمین راه می رود و کشوری را به نابودی می كشد، در واقع ایران توسط ریاست جمهوران خود باخته عقب نمی افتد، بلکه توسط کسانی عقب می افتد که به این کاندیداها رای می دهند.

در میان کاندیداهائی ریاست جمهوری دوازدهم، در پشت سر هر کدام از آنها یک تفکر خاص قرار دارد، این تفکر ممکن است انقلابی، عقلانی و بر اساس حکمت، عزت و مصلحت باشد، و یا ممکن است تفکری وابسته، خود باخته، بدون خلاقیت، غیر انقلابی و مسموم باشد، معمولا تیم ها و افراد فکری و عملیاتی دولت ها که اتفاقا در همین دولت یازدهم در راس امور اجرایی هستند، اکثریت این افراد و جریانات اینقدر ساده لوح نیستند که غرب فریبشان بدهد، بلکه غرب برایشان فریبنده است، آمریکا برایشان هیبت دارد، مغناطیسی از خود شیفتگی در دلهایشان ایجاد می کند که بیشتر از جنس دو تابعیتی هاست.

تدبیر به اسم نیست، به مرام و مسلک است، کسی که به سلاح خُدعه شکست نخورد به هیچ سلاحی شکست نمی خورد، بالعکس کسانی که زود فریب می خورند زود هم شکست می خورند، آمریکائیان سالهاست ایران را تهدید می کنند، در واقع آنها وقتی تهدید می کنند یعنی از واقعیت ها دور شده اند، یعنی در مقابل ایران کم آورده اند، ولی دولت روحانی در عین قدرت و با دست پر وارد مذاکره با آمریکا شد، و نرمش قهرمانانه را تبدیل به نرمش ذلیلانه کرد.

افراد دو تابعیتی ساده لوح نیستند که غرب فریبشان بدهد بلکه غرب برایشان فریبنده است آمریکا برایشان هیبت دارد

مردم به رئیس جمهوری رای می دهند که دلسوز باشد، دلواپس مردم و نظام باشد، مرد عمل باشد، و مرد عمل بودن دل خوش کردن به وعده های دشمن نیست، به ایمان است به توکل است، به نجابت راستگوئی و غیرت انقلابی است، جایگاه یک انسان را ایمانش معین می کند نه مقام و رتبه اش، آنها وقتی کلاه سر دولت یازدهم گذاشتند به ریش دولت خندیدند.

به گواهی تاریخ مسئولان دولت یازدهم در سال92  شمسی در اقدامی به دور از عقلانیت و تدبیر انقلابی، اقدام ننگین گفتگوی تلفنی رئیس جمهور با شیطان بزرگ را رقم زدند و در ادامه ، مذاکرات زیان بار برجام را کلید زدند، آقای روحانی و هم فکرانش در رویای رسیدن به سازش و رابطه با دشمنان ایران و اسلام ،خود را در زندانی صد روزه حبس کردند و ارزش های انقلاب را سر بریدند.

آقای روحانی و تیم کاری و فکری اش، برای مذاکرات محرمانه با شیطان بزرگ آمریکا، در اولین اقدام، اکثریت توده مردم نجیب ایران را به لبو فروش و راننده تاکسی تقسیم کردند، و بقیه را هم که منتقدانِ دلسوز ، و متفکران نظام بودند را اقلیتی بی سوادی معرفی کردند و با زبان تیزشان آنها را بزدلان سیاسی خواندند و متهم شان کردند که ترسو هستند و خداوند آنها را لرزان آفریده است، و نام خود را هم بدون اینکه دلواپس مذاکرات باشند دلاور گذاشتند، ولی قطعا مردم ایران در انتخابات پیش رو ، رئیس جمهوران ناکارآمد را که زبان تیزی دارند را اسب قدرت پائین خواهند کشید و به آنها خواهند فهماند که تیزی زبان از کندی عقل است.

طرفداران اجاره ای روحانی هم که تا دیروز دولت او را رحم اجاره ای اصلاح طلبان نام گذاری کرده بودند، تاکنون هیچ آرایش سیاسی نتوانسته اند برای انتخابات پیش رو بگیرند، ظاهرا نمی توانند همچون گذشته کاندیدای سایه معرفی کنند، لذا ناچارا همچنان آویزان رای لرزان سال92 آقای روحانی مانده اند، و تقدیر خود را برای دومین بار ، به تقدیر حسن روحانی در انتخابات پیش رو گره زده اند.

اما مگر تقدیر حسن روحانی و تیم فکری اش در انتخابات سال92 چه بود؟ آری آنها فقط خود را پشت اشتباهات مرحمتی دولت دهم پنهان کرده بودند، و با تکنیک سرهنگی و آرایش سیاسی رسانه ای داخلی و خارجی، ناکارآمدی های خود را در زمان اصلاحات پوشاندند و رای خود را به نیمه رساندند، ولی اینک دیگر آن اشتباهات مرحمتی دولت دهم وجود ندارد که آقای روحانی به بهانه حل موضوع هسته ای، به دنبال دوستی و تعامل با آمریکا باشد، تا به گفته خودش برجام های دو و سه را عملیاتی کند.

روحانی در مناظره ها ناکارآمدی های خود را در زمان اصلاحات می پوشاند

ناشایستگی های دولت یازدهم در اقتصاد و سیاست خارجی، نداشتن هیچ برنامه مدونی برای اداره کشور در این چهار سال چیزی نیست که بتوانند آنها را پنهان کنند، انقلاب اسلامی باید بداند مسئولانش با کدام وعده ها خام می شوند، ایران کشوری بزرگ با مردمی فهیم است، این مردم شاید در جاهائی کمی دیر جنبیده باشند، ولی همیشه خوب عمل کرده اند.

مسلما مردم ایران با بصیرتی بالا به فردی مومن، راستگو و ساده زیست رای خواهند داد، تا رئیس جمهوری با وزیران معاونان و مشاورانی، با ثروت ها، کارخانه ها و صرافی های چند صد هزار تا چند هزار میلیارد تومانی که نه می توانند به کارهای خود برسند و نه به کارهای خطیر کشور و معیشت مردم رسیدگی کنند.

اکثریت مردم برای انتخاب کاندیدای اصلح به سوابق نگاه می کنند. رئیس جمهوری که در برجام دشمن را با خود به درون ایران آورده، آیا سزاوار است که مردم سرنوشت کشور و انقلاب را به دست کسانی بسپارند، که امام راحل و شهدا با آن همه زحمت آن را به دست آورده اند، که حال اینها با یک کرشمه گفتگوی پانزده دقیقه ای تلفنی حسن روحانی و اوباما آن را لکه دار کنند؟ یک مسئول مسلمان ایرانی در هر مقامی اگر رضای خدا، خدمت به مردم و ارزش های انقلاب را در دل داشته باشد، یقینا دل به وعده های دشمن قسم خورده و کینه توز مردم ایران نمی سپارد، و مذاکره با دشمنان خدا و قرآن را جز دلواپس شدن چیز دیگری نمی بیند.

درخت را از میوه اش می شناسند، مردم دیدند که آقای روحانی با مدیریتی فرسوده، خسته و اشرافی ماآب، می خواست با ضعف و ذلت حق مردم ایران را از دشمنان بگیرد، و در حالی که امام راحل و بزرگوار وصیت کرده بودند، که نگذارید انقلاب به دست ناهلان و نامحرمان بیفتد، آقای روحانی علنا و در پشت میکروفون خواستار پایان انقلاب و فراموش کردن آن شد، حماسه کربلا را درس مذاکره خواند، و جزء شکست و سرخوردگی، ارمغان دیگری برای مردم به بار نیاورد.


آقای روحانی باید بداند تاوان نادانی نابودی نیست

آقای روحانی باید بداند تاوان نادانی، نابودی نیست، و علت توافق نیم بند و پر از خسارت برجام، از نظر آقای روحانی ناچاری نبود، بلکه شیفتگی به غرب و فراموشی انقلاب بود، ایشان ترکیبی از نیروهای امنیتی نزدیک به جریان فتنه88، و برخی از وزراء فتنه گر و اشرافیِ های رفاه زده را از گورستان سیاسی فتنه88 بیرون کشید، و راهی کلیدی ترین مراکز تصمیم گیری قوه اجرایی اقتصادی و فرهنگی کشور کرد، که سهم آنان در ایجاد بحران شدید اقتصادی و بیکاری فعلی بسیار بالاست، و هم اکنون بعد از چهار سال، چون هیچگونه تخصص و تعهدی ندارند، در همه کارهای مملکت درمانده اند.

آقای روحانی اکنون و در بحبوحه انتخابات می کوشد تا ضعف و ناتوانی خود، در عدم تحقق وعده های انتخاباتی قبلی اش در سال92 را ، در نداشتن طرح ‌های موفق در زمینه اشتغال و تولید، تخلفات مالی کلان، وام‌های کلان، رانت خواری، اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان و حقوق های نجومی را که تاکنون پاسخی به افکار عمومی نداده است را به آرامی و با سکوت بپوشاند، و معلوم نیست با کدام عملکرد مثبت چهار ساله اش به دنبال فریفتن دوباره ملت است، که خود را دوباره کاندیدای ریاست جمهوری دوازدهم کرده است، آیا با بی صداقتی و بی تدبیری می توان ملت را فریفت، و دوباره در انتخابات ریاست جمهوری بر کرسی ریاست جمهوری نشست، و چهار سال دیگر مثل یک کبوتر خیس گوشه ‌ای ایستاد و بازیچه مکر شیطان بزرگ شد؟.Octavia
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 04:30 قبل از ظهر
Having read this I thought it was really enlightening.
I appreciate you finding the time and energy to put this article together.
I once again find myself spending way too much time both
reading and posting comments. But so what, it was still worth it!
Stefanie
Madison
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 04:18 قبل از ظهر
Good respond in return of this matter with firm arguments
and telling everything concerning that. Kristi
Hilfe zur Autoradio installation
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 04:03 قبل از ظهر
Wow, this article is pleasant, my sister is analyzing these kinds of things, thus I am going to tell her.
what speakers fit my car
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 03:27 قبل از ظهر
Hello superb website! Does running a blog like this take a large amount of
work? I've virtually no expertise in programming but I was hoping to start my own blog soon. Anyhow,
if you have any suggestions or tips for new blog owners
please share. I understand this is off topic but I simply needed to ask.
Thanks a lot!
nothing better in life
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 03:26 قبل از ظهر
Amazing blog! Do you have any tips for aspiring writers?

I'm planning to start my own blog soon but I'm a little lost on everything.
Would you recommend starting with a free platform
like Wordpress or go for a paid option? There are so many options out there that I'm completely
overwhelmed .. Any suggestions? Kudos!
Tiffany
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 02:46 قبل از ظهر
Sweet blog! I found it while surfing around on Yahoo News.
Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News?
I've been trying for a while but I never seem to get there!
Appreciate it https://www.tripadvisor.com/Profile/dumbomovie
Fawn
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 02:41 قبل از ظهر
Hey very interesting blog! https://www.tripadvisor.com/Profile/avengers4film
car features
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 02:41 قبل از ظهر
Heya i am for the first time here. I found this
board and I find It truly useful & it helped me out
much. I hope to give something back and help others like you aided me.
Emilie
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 02:40 قبل از ظهر
Hello There. I found your blog using msn. This is a very well written article.
I will be sure to bookmark it and return to read more of your useful information. Thanks for the post.
I will definitely return. https://www.tennis-motion-connect.com/user/cholewinski
Susanna
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 02:38 قبل از ظهر
I am extremely impressed together with your writing skills and also with the layout to your blog.
Is that this a paid theme or did you customize it
yourself? Either way stay up the excellent high quality writing,
it's uncommon to see a great weblog like this one nowadays..
http://www.blog.ahsfoundation.co.uk/user/cecil
Jaclyn
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 02:37 قبل از ظهر
My partner and I absolutely love your blog and
find a lot of your post's to be exactly what I'm looking for.
can you offer guest writers to write content for you personally?
I wouldn't mind writing a post or elaborating on many of the subjects you write concerning here.
Again, awesome blog! http://www.fancymyproperty.com/user/darrin
car accessories
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 01:48 قبل از ظهر
I do not even know how I finished up right here, however I believed this submit was once
great. I do not understand who you are however certainly you are going to a well-known blogger should you are not already.
Cheers!
Auto-Lautsprecher
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 01:47 قبل از ظهر
Incredible quest there. What occurred after?
Thanks!
Etta
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 12:18 قبل از ظهر
To provide your site's page rank a boost, supply readers a
quick-expression supply or special advertising.
You can get pagerank and also other consumer web sites uses you as being an internet affiliate.
Retailers have tried this plan for years through the use of
"reduction frontrunners." https://afullmovie.org/films/whenmarniewasthere/
Janna
پنجشنبه بیست و هفتم دی 1397 12:01 قبل از ظهر
For a person by using a travel to succeed and lots of personal-determination, stepping into group film may give wonderful
work at home opportunities. Here are a few intelligent, best ways
to handle your group movie clips enterprise in order that you succeed.
https://afullmovie.org/films/killyourfriends/
Roland
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 11:52 بعد از ظهر
Developing an efficient interface where by clients can observe your product or
service is essential for range and general accomplishment.
Keep in mind, incorporating selection to the site is
helpful nevertheless, you continue to want to help keep your
web page set up. https://afullmovie.org/films/sideeffects/
Hermelinda
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 11:35 بعد از ظهر
To summarize, many companies use movie clips to offer products and services.
trailer makes use of techniques for example internet search engine optimization and advertising to generate revenue interest.
You can use if you remember the advice in this articlemovie review to significantly enhance fascination within your services
and products. https://afullmovie.org/films/exmachina/
Jonnie
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 11:34 بعد از ظهر
movie review lets you attain numerous types of
individuals. In this post, become familiar with some
useful tips on how to successfully market place stuff above the web.
Once you have read this article, you need to have a significantly
better knowledge on what you ought to do today to advertise your business and merchandise on the net.

https://afullmovie.org/films/afairlyoddmoviegrowuptimmyturner/
Mauricio
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 11:05 بعد از ظهر
In conclusion, many organisations use movies clip
to sell products and services. 2019 movie utilizes strategies including online
search engine optimization and advertising to generate revenue interest.
You can use if you remember the advice in this articleimdb review to seriously boost interest within your
products and services. https://afullmovie.org/films/theouijaexperiment/
토토사이트
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 10:36 بعد از ظهر
Each Airsoft gun was designed to be used, cleaned and cared for in specific ways.
In many cases (especially instrumentals), it's unaffected by language
differences as well. Then again, it could supply the fuel
for your perfect headlining scandal.
Julieta
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 10:29 بعد از ظهر
A great way to build your set of connections is to setup a pull web page.
This is an excellent way of getting a consumer to join your subscriber list.
It can be a free promotional provide or perhaps
a discounted in turn with regard to their email name and address.
This can be a acquire-succeed. They get a good discounted and you
may raise the power of your listing general. https://afullmovie.org/films/yourenotyou/
Claudia
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 10:29 بعد از ظهر
As you can see, film does not have to draw up every additional
totally free minute which you have. Be decisive and smart about
how exactly you spend time, and wealth will follow.
https://afullmovie.org/films/escapefromplanetearth/
Betsy
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 09:37 بعد از ظهر
Your company can see a great increase in visibility through , as mentioned earlierfilms .
When standard marketing just won't give your merchandise the publicity it deserves,
imdb review helps save your day. Use what you've just learned, and
program the films approach that fits your needs. https://afullmovie.org/episodes/13reasonswhy2x4/
Corina
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 09:28 بعد از ظهر
Now you have to know more about movie review . As you now have this fundamental information,
it is actually time to make use of it to your great advantage.

By using this helpful advice, you will be more knowledgeable and also increase your income.
https://afullmovie.org/films/alienoutpost/
Alissa
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 09:23 بعد از ظهر
A CRM--or customer partnership managing--data source really can improve your online movie initiatives.
When establishing the database, incorporate your existing and prior customers in addition to their buy
record. Communicate with the best customers; deliver them far
more purchasingsuggestions and coupons, minimal offers and free free samples.
https://afullmovie.org/films/thefog/
Iris
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 09:00 بعد از ظهر
Try and get feedback as much as possible. If you want to be successful because your potential customers expectations may not match yours,
this is important. Obtain the maximum amount of opinions as you
can from household, potential customers and buddies.
Take their assistance into mind ahead of shifting what you deem required.

https://afullmovie.org/films/partysaurusrex/
Lucretia
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 08:39 بعد از ظهر
If you think 2019 movie would be to tough and cumbersome, reconsider that thought.
Consider using a handful of movie clips techniques which you feel
may help your organization develop and improve income.
movie is a great way to reach buyers because so many people favor electrical
interaction over telephone calls or personal sessions.
https://afullmovie.org/films/battleship/
Shantae
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 08:25 بعد از ظهر
As mentioned earlier, your company can see a great increase in visibility through
movie review . When typical promoting just won't
give your product or service the publicity it requires, imdb review will save
the morning. Use what you've just figured out, and
program the 2019 movie method that meets your requirements.
https://afullmovie.org/films/topfive/
Gretta
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 08:24 بعد از ظهر
So, you are finally ready to try movie yourself.
This is actually really interesting, right?
It may seem to be incredibly overwhelming at first. Fortunately,
this post is loaded with useful and useful suggestions.

These suggestions will allow you to kind out all of that
info and get on the way to online 2019 movie accomplishment.
https://afullmovie.org/films/loosecannons/
Nelly
چهارشنبه بیست و ششم دی 1397 07:27 بعد از ظهر
A thorough on-line imdb review technique must make use of social media marketing systems like Twitter,
others and Facebook. These internet websites permit you to continue in continual
touch along with your buyers, and let a simple way to contact them to let them know about promotions
or updates. But you should exercise restraint rather than go crazy with marketing tweets and remarks.
Instead, make sure to provide readers with content which can be useful and enlightening.
https://afullmovie.org/films/confusiefelici/
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30


دیپلماسی لبخند و ذلت سه شنبه بیست و پنجم دی 1397
فقط انسان های ضعیف به اندازه امکاناتشان کار می کنند یکشنبه بیست و سوم دی 1397
بمب روشن تفکر انقلابی شنبه پانزدهم دی 1397
عکسی عبرت آموز از تاریخ معاصر یکشنبه یازدهم آذر 1397
شخصیت بی همتای حضرت محمد مصطفی (ص) جمعه دوم آذر 1397
آنجا که از ظلم و بیداد می کشد قلب مظلوم فریاد سه شنبه بیست و دوم آبان 1397
ما آمریکا را متهم نمی کنیم این تاریخ است که آمریکا را متهم می کند شنبه دوازدهم آبان 1397
اربعین بالاترین نماد اسلام انقلابی است چهارشنبه دوم آبان 1397
بهانه ای برای ناشایستگی یکشنبه بیست و نهم مهر 1397
بمب روشن تفکر انقلابی و روحیه جهادی پنجشنبه دوازدهم مهر 1397
عاشورا مشعل فروزان معرفت است سه شنبه بیست و هفتم شهریور 1397
دین خدا کامل شد پنجشنبه هشتم شهریور 1397
انتقاد انقلابی از تدبیر غیر انقلابی کارآتر است سه شنبه سی ام مرداد 1397
حجاب ارزش و حریم زن است جمعه نوزدهم مرداد 1397
مذاکره مجدد با آمریکا هیچ معنی جز شکست نمی دهد چهارشنبه هفدهم مرداد 1397
معجزات همیشگی و تمثیل های حکمت آمیز قرآن کریم شنبه ششم مرداد 1397
آقای روحانی چرا ادامه می دهید ؟ پنجشنبه بیست و هشتم تیر 1397
قدرت ویرانگر یک رای اشتباه چهارشنبه شانزدهم خرداد 1397
نهم دى حس وظیفه شناسی مردم ایران شنبه نهم دی 1396
تفکر انقلابی و غیر انقلابی یکشنبه بیست و هشتم آبان 1396
برجام مرگ یک تفکر بود چهارشنبه دهم آبان 1396
مرگ آمریکا نیاز زمانه ماست شنبه بیست و دوم مهر 1396
عاشورا نقطه اوج امانت ادای انسان بود چهارشنبه پنجم مهر 1396
برجام پرست دوست شیطان است سه شنبه بیست و هشتم شهریور 1396
قربانی شدن نفس به تیغ اطاعت جمعه دهم شهریور 1396
لیست آخرین پستها