تبلیغات
سواد رسانه ای ایرانیان - بن بستی در رای دادن به رئیسی وجود ندارد http://bahmaneyar.mihanblog.com/googlee91cd1fa4c8ce5cb.html

سواد رسانه ای ایرانیان

سلطه گران جهان از بمب اتم نمی ترسند از ارزشهای انقلاب اسلامی می ترسند این ارزش ها اینقدر محبوب اند که می توانندجهان را فتح کنند

 

بن بستی در رای دادن به رئیسی وجود ندارد

 

نوشته شده توسط:داریوش احمد رضا بهمنیار

در این برهه حساس از تاریخ پر فراز و نشیب کشور عزیزمان ایران، زمانی یک رئیس جمهور می تواند روند پر شتاب و با سرعت زیاد را به ‌وجود بیاورد، که مبانی را درست انتخاب کرده باشد، توده مردم ایران با هر سلیقه ای رئیس جمهوری می خواهند انقلابی با وظیفه ای سنگین و حساس، با مدیران ارشد اجرایی قوی و کارآمد، که مدیریتی داخلی و خط امام را شناخته باشد، رئیس جمهوری که در گام اول دوست و دشمن را بشناسد و مرز بین این دو را درک کند.

در این انتخابات نه روی نظریه های آقای روحانی میتوان حساب باز کرد و نه روی وعده های آقای جهانگیری، چرا که رونق اقتصادی ایران کاریست بسیار سخت، نباید کسی رئیس جمهور شود که بعد از چهار سال مشخص شود هیچ برنامه ‌ای برای بیکاری و اشتغال جوانان نداشته است. 

آقای روحانی باید بداند همیشه یک رئیس جمهور را حماقت اطرافیانش زمین می زند، مردم نمی گویند اطرافیان رئیس جمهور بد بودند، می گویند رئیس جمهور بد بود، نمونه اش آقای جهانگیری که بعد از چهار سال که معاون اول روحانی بوده، حال جهانگیری خود را از اقدامات دولت روحانی جدا می داند، و به عنوان یک اصلاح طلب به میدان آمده است نه اعتدالی، و این یعنی اینکه آقای جهانگیری چهار سال است در راه دولت روحانی قدم برداشته و دستش خالی است و در مناظره ها دقیقا شعار بیست سال قبل اصلاح طلبان را می دهد.

مسئولان دولت یازدهم باید می فهمیدند که باید به عشق خدا به مردم خدمت می کردند، چرا که فقط در کنار همین مردم می توانستند تطهیر شوند، مقام معظم رهبری پیوسته روشنگری می کنند تا مردم آگاه شوند و مسئولان کمتر فریب بخورند، ولی اینک به جای این دولت ناکارآمد، ایشان شرمنده مادران جوان بیکار جامعه می شوند، این رهروان دل شکسته و دلواپسان انقلاب هستند که قلب شان برای خدمت به مردم ایران می تپد، نه دولتی که دلواپس مذاکرات نشد، در عوض ملعبه دست آمریکا شد.

ولی اکنون به لطف خداوند تبارک و تعالی، رئیس جمهور حجت الاسلام رئیسی می آید، با یاوری انقلابی همچون دکتر سعید جلیلی ، اینان اهل عمل هستند، راستگویند نه دروغگو ، خدا ترس اند نه فریفته شیطان ، این دو می آیند تا پایشان به فرمان رهبری باشد، اینها به اطاعت دلخوش اند به دست پر و خالی برای خودشان و اقوامشان فکر نمی کنند.

اینها به اطاعت دلخوش اند به دست پر و خالی برای خودشان و اقوامشان فکر نمی کنند

این دو بزرگوار همچون کارنامه گویای آینه وار شان، که در طول عمر پر برکت شان از خود به جا گذاشته اند، مکلف به انجام تکلیف هستند ، می آیند و دعای خیر بندگان خدا را با خانه های میلیاردی در این دنیا عوض نمی کنند ، می آیند تا خنده کنند برای مردم، گریه کنند به جای مردم. 

توده مردم در آقای رئیسی کسی را می بینید که مخاطب نفس آنهاست، حجت الاسلام رئیسی همان چیزی را می گوید که توده مردم ایران می گویند، رئیس جمهوری با معاونانی که فقط به عشق خدا به مردم خدمت می کنند، مردم باید بدانند چه تغییر و تحول مثبتی قرار است در ایران اتفاق بیفتد، اینک هیچ بن بستی در رای دادن به آقای رئیسی وجود ندارد.

رئیس جمهور باید معقول و به قائده حرف بزند، ولی آقای روحانی در سیاستی غیر انقلابی و غیر عقلانی، دچار تناقض گوئی شده، در مناظره ادعای راستگوئی می کند ولی همان دم دروغ می گوید و تهمت می زند، چند دقیقه بعد که دروغ و تهمت اش با مدرک ثابت می شود، به جای عذر خواهی، دروغ خود را تفسیر می کند، ادعا می کند من گفتم #اگر چند میلیون توریسم به کشور بیاید، من شش میلیارد دلار پول و چهار میلیون شغل ایجاد می کنم.


سخنان روحانی برای حل مسائل کشور نظریه پردازی است نه راه حل اقدام و عمل

در واقع آقای روحانی می گوید من فقط یک نظریه به مردم تحویل داده ام نه قول کار و رونق اقتصادی، با این حساب الان هم سخنان آقای روحانی و جهانگیری در حل مسائل کشور نظریه پردازی است نه راه حل اقدام و عمل، مردم ایران رئیس جمهوری می خواهند که مرد عمل باشد، نه کسی که نظریه پردازی کند، نظریه پردازی که دیگر احتیاجی به کلیدِ تدبیر نداشت، که روحانی چهار سال سوزنش روی کلیدِ تدبیر گیر کند.

مردم ایران توقع دارند آقای روحانی در حد فهم و شعورشان با آنها سخن بگوید، مردم ایران هویت دارند، حدود و حقوق دارند، جوانان این مرز و بوم هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای ایران قلب هایشان را برای امنیت ایران به گلوله ها نسپرده اند، سینه های شان را سپر انقلاب نکرده اند، تا آقای روحانی از مردم بخواهد انقلاب را فراموش کنند، ادعا کند انقلابی بودن شش ماه تا یک سال است نه37 سال، و خواستار فراموش کردن انقلاب توسط مردم شود.

آقای روحانی حقیقت را گم کرده، اعتقادات و اندیشه های دینی و باورهای خودش را به بازی گرفته، هر روزی سخنی غیر از سخن دیروزش می گوید، ایشان خلق و خوی اشرافی و خود باختگی مقابل غرب را در خودش و دولت اش نهادینه کرده است.

اگر امام خمینی (رضوان اله علیه) فرمودند: نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد ، منظور آن بزرگوار مسئولانی همچون این دولت و شخص آقای روحانی بوده، اصلا ریاست جمهوری آقای روحانی در این چهار سال بدون انقلاب ارزشی نداشت ، هم چنانکه انقلاب بدون خون شهدا قداستی نداشت.

هر انگشتری نگینی دارد، و وصیت نامه امام راحل نگین انگشتری این انقلاب است، و بهتر است آقای روحانی صحیفه نور امام راحل را که نخوانده بخواند، تا بار دیگر از فراموش کردن انقلاب سخن نگوید.

انقلاب اسلامی انقلابی بود به رهبری امام خمینی (رضوان اله علیه) و توسط مردمی به حرکت در آمده که لباس غفلت و سستی قرن ها را از تن به در کرده بودند، ولی وقتی برای دولت آقای روحانی اسلام مطرح نباشد، انقلاب مطرح نباشد، مردم مطرح نباشد، فقط خودشان مطرح باشند، نتیجه اش این می شود که در مناظره ها دستشان خالی باشد.

مگر غرور مفرط آقای روحانی و معاونان و مشاورانش نبود که از سر بی بصیرتی و مهم تر از سر نادانی گول وعده های دشمن را خوردند، به دشمنان ایران لبخند زدند، با آنان هم قدم شدند و آنها را مودب یافتند، در عوض مردم ایران را بی سواد، بزدل، ترسو ، بی شناسنامه و هزار چیز بی اهمیت دیگر یافتند.

تفکر این دولت سم مهلکی برای انقلاب پیشرفت ایران و خود باوری جوان ایرانی است، این متصدیان ناشایسته دولت برایشان نه آرمان های امام راحل مهم است، نه خون شهدا ، نه معیشت و رفاه مردم و نه پیشرفت کشور، نداشتن هیچ برنامه مدونی برای اداره کشور و امید واهی به غرب، در طول چهار سال باعث شد کمر مردم و جوان ایرانی زیر بار بیکاری و گرانی و رکود ، در انتظاری سه ساله خم شود، جوانان بیکار و کارخانه دهها ساله ورشکست شوند.

دریغ و درد که در این چهار سال راه طولانی انقلاب طولانی تر از آن شد که فکر می کردیم، ولی مردم تا جائی که مصلحت انقلاب اقتضا می کرد با این دولت مدارا کردند، مردم ایران به نصیحت بسنده نمی کنند و در انتخابات پیش رو به اینها حالی می کنند که انقلاب چیست و چرا باید به جایگاه و ارزش های انقلاب احترام گذاشت، مردم با یک نه بزرگ به روحانی و جهانگیری، کاری می کنند که این دولتیان و فرزندانشان و فرزندانِ فرزندانشان دیگر هیچ گاه به کدخداها امید نبندند، و برای همیشه از صحنه سیاسی مملکت دور شوند، نزد ملت ایران فقط جسد سیاسی اینهاست که از خودشان بیشتر ارزش دارد، و می تواند باعث عبرت دیگر رجل مملکتی شود.


 Kit
جمعه هفدهم آذر 1396 02:20 بعد از ظهر
Hello there! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog.
Is it very difficult to set up your own blog? I'm not
very techincal but I can figure things out pretty fast. I'm thinking
about making my own but I'm not sure where to begin. Do you have any tips or suggestions?
Many thanks
پاسخ داریوش احمد رضا بهمنیار : Hi, just write, do not be afraid, write a lot
englandkrswlgiplg.jigsy.com
سه شنبه هفدهم مرداد 1396 07:57 قبل از ظهر
I'm very pleased to discover this page. I wanted to thank
you for your time just for this fantastic read!! I definitely liked every part
of it and I have you saved as a favorite to see new information in your blog.
پاسخ داریوش احمد رضا بهمنیار : thank you
nenitaciborowski.blog.fc2.com
دوشنبه شانزدهم مرداد 1396 07:54 قبل از ظهر
Hello there! This blog post couldn't be written much better!
Looking at this article reminds me of my previous roommate!

He always kept preaching about this. I am going to forward this information to him.

Fairly certain he'll have a good read. I appreciate you for
sharing!
How long does it take to recover from Achilles injury?
جمعه سیزدهم مرداد 1396 01:09 بعد از ظهر
Hey there! I'm at work browsing your blog from my new iphone!
Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts!
Keep up the great work!
پاسخ داریوش احمد رضا بهمنیار : thank you
ladonnastrupp.hatenablog.com
جمعه ششم مرداد 1396 10:24 بعد از ظهر
I've been browsing online more than three hours today, yet I never found any interesting article like yours.
It is pretty worth enough for me. In my opinion, if all webmasters and bloggers made good content as you did,
the internet will be much more useful than ever before.
پاسخ داریوش احمد رضا بهمنیار : thank you ok
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


اشک چشمم رقص آتش می کند سه شنبه یکم مرداد 1398
جان و دل و تن، هر سه حجاب ره بود سه شنبه یکم مرداد 1398
پرده پوشی دامن آلودگان را لازمست سه شنبه یکم مرداد 1398
ظرفیت درونی مردم ایران: قسمت پنجم یکشنبه شانزدهم تیر 1398
ظرفیت درونی مردم ایران: قسمت چهارم یکشنبه شانزدهم تیر 1398
ظرفیت درونی مردم ایران: قسمت سوم یکشنبه شانزدهم تیر 1398
ظرفیت درونی مردم ایران: قسمت دوم یکشنبه شانزدهم تیر 1398
ظرفیت درونی مردم ایران: قسمت اول یکشنبه شانزدهم تیر 1398
رنج نامه نانوشته شیعه در بقیع شنبه هشتم تیر 1398
انقلاب اسلامی قبله گاه همه آزادی خواهان جهان پنجشنبه بیست و سوم خرداد 1398
توانگری و فقر دو روی یک سکه اند سه شنبه هفتم خرداد 1398
شیوه جنگیدن در صحنه مذاکرات دیپلماتیک سه شنبه هفتم خرداد 1398
حجاب سنگری برای عفاف است دوشنبه ششم خرداد 1398
استقرار مشروطه در ایران سه شنبه سی و یکم اردیبهشت 1398
خداوند اسکان دائمی در هر زمینی و عبادت بر هر قبله ای را بر اسرائیلیان حرام کرده جمعه بیست و هفتم اردیبهشت 1398
انقلاب اسلامی و شناخت اسلام انقلابی دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت 1398
آقای روحانی تاوان نادانی نابودی نیست یکشنبه پانزدهم اردیبهشت 1398
حقانیت ایران و اسلام و انقلاب اسلامی جمعه ششم اردیبهشت 1398
ترس آمریکا از تفکر انقلابی سپاه پاسداران جمعه بیست و سوم فروردین 1398
ارزش انسان نزد خدا پنجشنبه یکم فروردین 1398
علی (ع) نامی که هیچ مسلمانی نمی تواند از کنارش بی تفاوت عبور کند چهارشنبه بیست و نهم اسفند 1397
ثروت واقعی هر انسانی میزان اخلاص اوست دوشنبه بیست و هفتم اسفند 1397
توانگری و فقر دو روی یک سکه اند پنجشنبه بیست و سوم اسفند 1397
جان و دل و تن، هر سه حجاب ره بود یکشنبه نوزدهم اسفند 1397
انقلاب اسلامی ایران انقلابی چهل ساله است که عمری 1400 هزار ساله دارد سه شنبه بیست و سوم بهمن 1397
لیست آخرین پستها